Першими йдуть родини тих, хто загинув на сході країни: у Києві розпочався Марш захисників України (Пряма трансляція)

1Як відомо, президент України Володимир Зеленський вирішив відмовитися від військового параду на День Незалежності України й провів Ходу гідності, яку ресирували відомі кліпмейкер Алан Бадоєв і балитмейстер Олена Коляденко.

Як і було заявлено, так і відбулося: Хода гідності відрізнялася новим форматом: замість традиційного військового параду з демонстрацією бойової техніки і авіації — мінімальна кількість військових і відмова від показу арсеналу озброєнь.

Читайте також: В Україні буде ще один день, присвячений пам’яті захисників — президент підписав указ

Хода була креативною у сенсі постановки дійства. Кілька разів у виконанні кількох співаків, зокрема Тіни Кароль, і колективів прозвучав Гімн України. Промова президента була емоційною, переповненою порівняннями, як от пропонувалося уявити, що у вас відібрали дві дитини. Одну надовго в іншу родину (Крим), а другу закрили наче у вязниці. Аналогія цікава – в сценічному стилі.

Натомість ветерани АТО, волонтери, родичі загиблих організували Марш захистників України. Його проводить Рух ветеранів України та фонд «Повернись живим». Організатори заявили, що марш неполітичний і прапорів жодних політичних сил тут не буде.

Планувалося, що на марш прибудуть близько 10 тис. учасників. Наразі очкують 7 тисяч. Повідомляють, що тепер на Марші від 10 до 15 тис. учасників.

Марш захисників розпочинається із парку Т. Шевченка.

Як відбувається Марш захисників України, показує 5 канал.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook