Перший в Україні карнавал: Дніпро хоче повторити успіх Ріо-де-Жанейро (програма святкування)

дніпропетУ Дніпрі готуються феєрично святкувати день міста. Як сказав режисер карнавальної ходи у Дніпрі Денис Миргоязов, вони хочуть за видовищністю повторити успіх Ріо-де-Жанейро.

У суботу, 9 вересня, в середмісті проведуть гучну «Битву хорів», а дніпровськими вулицями пройде багатотисячна костюмована хода. Підготовку до вокального батлу і першого в Україні карнавалу в місті розпочали заздалегідь.

Під час «Битви хорів» 11 співочих колективів із різних міст України, а це 400 голосів, разом виконають композицію «Детка, это Днепр». Після прем’єри у 2014 році цю пісню називають неофіційним гімном міста.

Окрім «Битви хорів», буде святкове дефіле оркестрів. Дніпро очікує приїзду найкращих військових оркестрів України. Крім колективу з Дніпра, виступатимуть оркестри з Чернігова, Новомосковська та оркестр військово-морських сил із Миколаєва. Також тут можна буде послухати сольний концерт ансамблю Збройних Сил України.

Іще один подарунок дніпрянам та гостям міста – яскрава карнавальна хода. Приєднатися до неї може кожен охочий. Очікується понад 5 тис. учасників. Заявки подають навіть цілі підприємства. На карнавалі будуть танцівники, спортсмени, циркові виконавці, оркестри і ретроавтомобілі.

карнавал

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook