Перший пішов: Юрій Гулкевич — уже не головний прокурор Тернопілля (Відео)

PC010014-nГенеральний прокурор України Віктор Шокін звільнив з посад заступника Генпрокурора та керівника обласної прокуратури Тернопілля.

Цитуємо текст повідомлення на сайті Генпрокуратури: «Із займаної посади і органів прокуратури наказом Генерального прокурора України В.Шокіна від 31 березня 2015 року звільнено заступника Генерального прокурора України О.Баганця та начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури І.Щербину.

Читайте також. Чому триває будівництво на Привокзальному майдані, тернополяни запитали у прокурора

Також з займаної посади наказом Генерального прокурора звільнено прокурора Тернопільської області Ю.Гулкевича…»

Нагадаємо, Юрій Гулкевич став в. о. головного прокурора краю після Революції Гідності. Тобто пропрацював у Тернополі всього рік. Згодом обійняв цю посаду. Експерти пояснювали такий вибір тим, що пан Гулкевич був особисто знайомий із одним із попередніх Генеральних прокурорів України — Олегом Махніцьким. Однак після того, як свободівець потрапив в опалу, нависла небезпека і над його людьми.

Довідково. Юрій Гулкевич здобув освіту за фахом на юридичному факультеті Львівського державного університету ім. Івана Франка. В органах прокуратури працює з 1999 року, на посадах помічника прокурора Тернопільського району, помічника Тернопільського прокурора з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах Тернопільської області, старшим слідчим прокуратури Тернополя, старшим слідчим слідчого відділу прокуратури Тернопільської області, заступником прокурора Тернопільського району.

З червня 2008 року до грудня 2010 року Юрій Гулкевич – прокурор Зборівського району Тернопільської області. Від грудня 2010 до березня 2014 року – прокурор Бучацького району.

Софія Левицька   

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook