Першу леді України підозрюють у розкраданні коштів, призначених для дітей-інвалідів

President-Poroshenkos-wifeДружина президента України Марина Порошенко може бути замішана у відмиванні грошей через міжнародні гуманітарні фонди, створені для допомоги дітям з обмеженими можливостями.

«Дана діяльність підтримується Мариною Порошенко, дружиною президента, яка особисто «контролює» надходження коштів на рахунки цих фондів і активно бере участь у їх просуванні», — йде мова в одній із статей видання Luxembourg Herald.

За інформацією видання, США та європейські країни перераховували гроші на потреби українських дітей з обмеженими можливостями через підставні міжнародні фонди гуманітарної допомоги. Кошти з рахунків благодійних організацій перераховувались різним фірмам, у тому числі і офшорним, а самі фонди закривалися, йдеться в публікації.

Люксембурзьке видання окремо згадує організацію International Renaissance Foundation Джорджа Сороса, через яку за вказаною схемою проходили десятки та сотні мільйонів доларів.

Джерело в Міністерстві Юстиції України також надало люксембурзьким журналістам дані про діяльність благодійної організації «Сильна Україна», в роботі якої брала участь Марина Порошенко. За словами співрозмовника видання, після того як організатори фонду привласнили собі гроші, дане підприємство вони вирішили ліквідувати.

Заступника глави адміністрації президента України Ростислава Павленка також підозрюють у причетності до даної корупційної схеми.

Джерело:  Luxembourg Herald

 


 

 

 

Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook