Універсальні маскувальні костюми з Тернополя на передову поїдуть уже цього тижня

ЖигуноваЗавдяки Різдвяному ярмарку, що відбувався у Тернополі, вдалося підтримати матеріально сім’ю бійця-добровольця.

Крім того, волонтери змогли закупити рулон тканини для пошиття шести маскувальних костюмів для диверсійно-розвідувальної групи, що складається з тернополян.

Читайте також. Тернопіль: волонтерка збирає гроші на маскувальні костюми для бійців АТО (Фото)

Про це повідомила волонтерка, голова благодійного фонду «Вікно життя» Ірина Жигунова.

Нагадаємо, у затишній хатинці, що стояла у сквері на бульв. Т.Шевченка, впродовж свят можна було купити свічки із натурального воску і пряники та сувеніри ручної роботи.

- Костюми пошиють із водонепроникної тканини, маскувального візерунку «сновдріфт», ця тканина міцна (кордура) і не горить, тому бійці зможуть використати їх для більш як десяти вилазок, — каже волонтерка. — Сьогодні внесли до конструкції кілька «козирних» змін, що дозволить значно розширити функціональні можливості костюма. Скоро я продемонструю, що вийшло.

До речі, з моменту анонсування пошиття масккостюмів на рахунок надійшло 305 грн. Це трохи мало для забезпечення бійців необхідною кількістю потрібного одягу, визнає тернополянка.

Читайте також. Бійцям-розвідникам необхідні білі маскувальні костюми, каже волонтерка з Тернополя

- Тому зараз я розглядаю можливість закупівлі маскувальної тканини із 3D візерунком для виконання розвідувально-диверсійних завдань в умовах міського ландшафту, — додає вона. — Намагаємося максимально допомогти нашим хлопцям. Наприкінці тижня перша партія масккостюмів поїде на передову!

Довідково. Усі, хто хоче допомогти, можуть телефонувати – 097-384-96-02. Кошти також відразу можна переводити на картку ПриватБанку: к\р 5168 7420 1562 2552 отримувач — Жигунова Ірина. «Фінансування благодійних проектів».

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook