Перша ліга: «Тернопіль» перемістився на четверту позицію, а «Нива» міцно осіла на 15-й

pershaМуніципальний ФК «Тернопіль» у 12-му турі Першої ліги зіграв у нічию на виїзді, а для футболісти Тернопільської «Ниви» поступилися «Полтаві» на домашній арені – 0:1.

Нагадаємо, команда Василя Івегеша 11 жовтня грала у Чернігові проти місцевої «Десни». «Нива» ж цього дня чекала «Полтаву» вдома. У результаті — «Тернопіль» перемістився з третьої на четверту позицію у турнірній таблиці, а «Нива» міцно осіла на 15-й.

У першому таймі через травму поле покинув півзахисник «Тернополя» Сергій Полянчук. Також не брав участь у грі Віталій Богданов. Попри втрату лідерів, тернополяни виглядали непогано і навіть мали шанси виграти. Проте фінальний свисток арбітра зафіксував нулі на табло.

Гра інших наших земляків була драматичною. Серйозні моменти почали виникати тільки після перерви. Причому більшість — біля воріт «Полтави». Адже «Нива» створила безліч нагод, щоб відкрити рахунок. «Полтава» ж увесь другий тайм оборонялася, але вдало скористалася своїм єдиним моментом у грі вже на доданих хвилинах. Після подачі кутового Лісовий пробив по воротах «Ниви» і після рикошету м’яч опинився у воротах.

Додамо, що наступного разу наші команди зустрінуться із суперниками 18 і 19 жовтня. ФК «Тернопіль» чекає матч із «Геліосом», а «Нива» змагатиметься за перемогу із «Гірником-Спорт».

Довідково. Останній тур (за інф. офіційного сайту pfl.ua)