Перерахунок платіжок за газ і тепло за 2,5 роки: глава Мін’юсту пояснив, як Уряд реагуватиме на рішення суду (Відео)

Павло Петренко. Фото - "Економічні новини"

Павло Петренко. Фото — «Економічні новини»

Рішення апеляційного суду від 8 липня цього року не призведе до перерахунку платіжок за газ і опалення, оскільки суд визнав незаконною Постанову Кабміну від 2016 року, яка вже давно і так скасована.

Про це заявив в прямому ефірі Телеканалу ICTV 8 липня міністр юстиції України.

Павло Петренко наголосив, що одна з політичних партій, за позовом якої суд приймав рішення, дарма подає це як перемогу, бо пишатись нічим: суд скасував те, що і так давно скасоване.

«Тому коли зараз розповідають, що є рішення суду, яке нібито створило перемогу, це — неправда, тому що рішення суду скасувало Постанову Уряду, якої не існує», — заявив Павло Петренко.

Читайте також: Суд визнав незаконною ціну на газ і опалення для населення. Платіжки за 2,5 роки перерахують?

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 8 липня Шостий апеляційний суд скасував постанову Кабміну №315 від 2016 року, визнавши незаконним запроваджене цим документом зростання тарифів на газ для населення і підприємств теплокомуненерго.

«Судово-юридична газета», яка повідомляла про це рішення Апеляційного суду, заявляла, що на його підставі українці можуть домагатись перерахунку сплаченого за газ і опалення впродовж останніх 2,5 років.

На відео Телеканалу ICTV — з 1 год 2 хв 29 секунд.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook