Перемога України: Генасамблея ООН ухвалила резолюцію, на основі якої можна позиватись проти РФ (Відео)

ф1Генасамблея ООН ухвалила «кримську резолюцію», що є не правозахисною, як зазвичай, а першою безпековою. На основі цієї резолюції Україна зможе направити в міжнародні суди нові позови проти Росії.

У резолюції, серед іншого, Генасамблея ООН закликала Росію негайно звільнити українських моряків, взятих у полон 25 листопада в Керченській протоці.

На вимогу України резолюцію Генеральна асамблея приймала не просто більшістю голосів, а 2/3, щоб Росія не змогла заблокувати первісний зміст документа.

У підсумку виявилось, що при голосуванні правки Росії не підтримали навіть її традиційні союзники.

Як повідомляється на сторінці української місії в ООН Twitter, резолюція закликає Росію вивести її сили з Криму, припинити незаконну окупацію української території, а також резолюція засуджує нарощування військової присутності Росії в Чорному і Азовському морях.

ф2

Читайте також: «Позиція максимально жорстка», — адвокати про захист військовополонених українських моряків у РФ (Відео)

Тим часом військовополоненими себе оголосили вже 10 із 24-х полонених українських моряків. Відповідно до Женевської конвенції, військовополонених Росія не має права тримати у СІЗО з кримінальними злочинцями.

Всі подробиці, як нова резолюція Генасамблеї ООН може вплинути на долю полонених Росією українських моряків, — у сюжеті ТСН.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook