Перекупники у кілька разів підняли ціни на «новорічні» залізничні квитки

квитки-фотоЧерез те, що залізничних квитків на новорічні свята вже майже не залишилося, а попит на них все ще великий, в Україні активізувалися перекупники.

Вони продають квитки на найпопулярніші напрямки з Києва — Львів (на сайті «Укрзалізниці» немає квитків на дати з 27 грудня по 3 січня, а на передріздвяні числа — тільки «Інтерсіті» за 430 грн) і Одесу (немає квитків на 27, 28 і 29 грудня, на більш пізні дати — тільки місця «люкс» і поїзда «Інтерсіті»), передають Вести.

«Ви вже не сподіваєтеся, що купите залізничні квитки на свята? Дзвоніть», — такі оголошення висять на багатьох сайтах.

«Взагалі, ми працюємо за схемою +25 грн до ціни квитка зверху, а сам квиток шукаємо 2-3 дні. Але якщо вам потрібно місце, наприклад, на дефіцитний 91-й поїзд (Київ — Львів) на передноворічний день, то сума може збільшитися. Замість 194 грн за купе вам потрібно заплатити 800″, — розповідають продавці. До речі, грошей вперед він не бере: «Швидше за все, ми знайдемо для вас квиток — є зв’язки в «Укрзалізниці». Але якщо ні, то ніяких збитків ви не понесете», — заспокоює він.

До речі, квитки до Одеси пропонують купити дешевше. Місце в купе, яке офіційно коштує 210 грн, продадуть за 450. «В Одесу збирається їхати на свята набагато менша кількість людей, тому квиток дістати простіше», — говорять автори оголошення.

Самі ж залізничники переконують, що перекупників майже немає. «У більшості випадків вони тільки обіцяють знайти квиток на поїзд, а на ділі запропонують вам квиток, який і так є у продажу, тільки за велику суму грошей. Крім того, ми ведемо постійну боротьбу з перекупниками — ввели іменні квитки, заборона на сторонні розмови по телефону під час зміни працівникам каси», — переконують в прес-службі.

Зазначимо, що 13 листопада українці за добу розкупили «новорічні» квитки на потяги.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook