Передвиборча гонка ще не почалася, а ті, хто програв вибори, вже є

1У «ДНР» 11 листопада планують «вибори» глави. В «республіці» заявили, що партії і громадські рухи, які хочуть брати в них участь, повинні провести з’їзди в складі 300 делегатів. Не всі знають, але тепер у Донецьку залів, здатних вмістити таку кількість учасників — одиниці й вони «видаються» лише за погодженням з «владою».

Таким ось чином і позбавляються на час «виборчих перегонів» від непотрібних політсил. При цьому для народу все виглядає чесно і справедливо.

Важливий факт: у «республіці» до цих пір немає «закону про Центральну виборчу комісію». Правда, це не заважає ЦВК «ДНР» щодня видавати рішення і укази. Не маючи власного офіційного сайту, ЦВК за допомогою місцевих ЗМІ викладає ті самі рішення в різних електронних ресурсах.

Так, було прийнято рішення про реєстрацію кандидатів на пост «голови ДНР» з 21 по 25 вересня і виділено 5 днів на збір підписів.

Громадські рухи і партії повинні провести свої з’їзди або конференції з 21 по 29 вересня, на яких потрібно визначитися щодо участі в «виборах» в «народну раду ДНР». Також дається тиждень на збір підписів.

Не витримують відвертої наруги над правами людей і прихильники «ДНР», місцеві бізнесмени. «З’їзди, на яких буде прийнято рішення про участь того чи іншого громадського руху або партії, повинні пройти за участю не менше 300 осіб. Чому не 500 або 100 ??? Будь-яких законів на цей рахунок немає… Але мені зрозуміло, чому 300, та ще й в будній день. У Донецьку одиниці залів, де можна зібрати таку кількість людей. І кожен зал коштує грошей, а надається з дозволу управління внутрішньої політики, а дозвіл розглядається протягом 10 днів. Вже і вибори (призначення) пройдуть «, — відзначає один з прихильників» республіки «.

Таке положення зможуть виконати лише «провладні» рухи, які і складають нинішній місцевий «парламент». В «ДНР» їх два — «Донецька республіка» і «Вільний Донбас». Так, їм можна надати театр або палац культури, до якого звезуть потрібну кількість учасників з’їзду, але хто зі сторонніх зможе перевірити повноваження делегатів.

Народ відкрито звинувачує в тому, що відбувається, керівництво РФ. Загалом беззаконня триває, населення дивується, стрімко втрачається довіра до Росії. Вихід, звичайно, в такій ситуації є — перенесення виборів і підготовка нормативної бази для виборів. Тільки люди в це абсолютно не вірять. За їх словами, єдина надія — зовнішньополітичні обставини або зміна кураторів з РФ.

Сергій Палков,

журналіст, працює в зоні ООС.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook