«Перебиті ребра з обох сторін», — у «Генпрокуратурі ЛНР» розповіли подробиці, як «шили» справу для Плотницького (Відео)

Плотницький крупно віддіє честьФальсифікація на вимогу Плотницього справи про «держпереворот» у 2016-му через рік коштувала йому посади глави самопроголошеної «ЛНР»: окупанти Донбасу нищать один одного і роблять це з усе більшим завзяттям під пильним оком Кремля.

Справу фальсифікувала за наказом Ігоря Плотницького «генпрокуратура ЛНР» проти двох його опонентів — «заступника міністра оборони ЛНР» Віталія Кисельова («Комуніста») і колишнього «прем’єр-міністра ЛНР» Геннадія Ципкалова, якого на допитах бойовики убили.

Все було б досі шито-крито, а Плотницький і далі керував би самопроголошеною «ЛНР», якби так званий «міністр сільського господарства і продовольства ЛНР» Руслан Сороковенко не почав говорити про фальсифікації через рік, заявляючи, що зброя, яка була речдоком у справі проти Ципкалова і Кисельова — це його зброя, яка до опонентів Плотницького і нібито підготовки ними «перевороту» не має жодного стосунку.

Читайте також: «Міністр ЛНР» сенсаційно зізнався у причетності до злочинів, які викривають Плотницького (Відео)

Геннадій Ципкалов, якого бойовики вбили на допиті

Геннадій Ципкалов, якого бойовики вбили на допиті

Все було б і далі так само, якби Плотницький не почав публічно виселяти «міністра МВД ЛНР» Ігоря Корнета з «віджатого» ним будинку в окупованому Луганську. Корнет не стерпів приниження і в контексті заяв Сороковенка пішов на відкриту конфронтацію з Плотницьким, не підкорившись звільненню з «посади». Це і є коротка передісторія перевороту в листопаді цього року, внаслідок якого Плотницький позбувся посади і втік до Росії.

Читайте також: Такого грандіозного публічного скандалу за участі «перших осіб» на окупованому Донбасі ще не було (Відео)

Прокурори так званої «Генпрокуратури ЛНР», яких вдень 22 листопада 2017 року після доби блокування в будівлі затримали бойовики так званого «МВД ЛНР», зі своєї сторони

Віталій Кисельов ("Комуніст"), який сидить за гратами в "ЛНР" за сфальсифікованою справою

Віталій Кисельов («Комуніст»), який сидить за гратами в «ЛНР» за сфальсифікованою справою

підтвердили, що за замовленням «зверху» фальсифікували справу Ципкалова і Кисельова.

Читайте також: Бойовики зі скандалом вигнали з посади «міністра МВД ЛНР» (Відео)

В ході «перевороту» з’явились свідки і дали покази, що зброю, що стала «доказом» у справі, вони рік тому вантажили зі схрону «міністта» Сороковенка у мікроавтобуси «генпрокуратури ЛНР».

Читайте також: У «Генпрокуратурі ЛНР» паніка: випливли подробиці, як для Плотницького готували «переворот» (Відео)


Прокурори так званої «Генпрокуратури ЛНР» розповіли в подробицях, як за замовленням  Плотницького фальсифікували справу Ципкалова і Кисельова.

Зокрема, повідомили, що після першого ж допиту стало зрозуміло, що складу злочину в діях «заколотників» нема.

Читайте також: В «ЛНР» переворот у владі іде прямо зараз: бойовики з автоматами очепили центр Луганська (Відео)

Однак, кажуть слідчі, матеріали допитів і остаточні матеріали справи писали без них і навіть без начальника слідчого відділу «генпрокуратури ЛНР».

Слідчі кажуть, що Ципкалов помер у результаті допиту із застосуванням катувань. Цей допит, стверджують, проводили не в прокуратурі, а «на підвалі» в будівлі адміністрації Плотницького.

Читайте також: «Зачистка» триває: бойовики під дулом автоматів вивели працівників із «генпрокуратури ЛНР» (Відео)

У Ципкалова вже при первинному огляді тіла відразу виявили сліди побоїв — перебиті ребра, але судмедексперт в звіті цього не писав, вказавши лише на сліди удушення петлею, як при повішенні. Про це заявив слідчий Олексій Оллійник, який тепер прийшов «із повинною».

За повідомленнями працівників «Генпрокурати ЛНР», курували «допит» Ципкалова в адміністрації Плотницького бойовики з особистої охорони «глави ЛНР».

Раніше були дані, що «допит із пристрастю» проводив прибулий з «ДНР» Арсеній Павлов («Моторола») з бойовиками своєї банди «Спарта», за що «Моторолу» невдовзі й убили.

Читайте також: Стала відома причина вбивства бойовика «Мотороли»

Відео допитів прокурорів опублікувало так зване «МГБ ЛНР».

Читайте також: Плотницький пішов у відставку — заява нового керівництва самопроголошеної «ЛНР» (Відео)

Тим часом про те, що бойовики будуть переглядати справу Кисельова («Комуніста»), якого засудили на 12 років за підготовку до «перевороту» 2016 року, якої не було, бойовики мовчать. Кисельов і досі за ґратами. Нова «влада» в «ЛНР» ділить посади і переділює сфери впливу. У терористичній «ЛНР» фактично нічого не змінилось.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook