Печерський суд відпустив Єфремова під заставу всього 60 500 грн

звантаженняПечерський районний суд Києва застосував до колишнього народного депутата Олександра Єфремова запобіжний захід у вигляді застави на суму 60,5 тис. грн. за підозрою у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Таке рішення оголосила слідчий суддя Оксана Царевич.

Суддя не знайшла підстав для задоволення клопотання прокуратури про застосування арешту до О.Єфремова через необґрунтованість підозри.

На думку судді, у виступах екс-нардепа є розпалювання конфлікту, але не за національною чи етнічною ознаками, а територіальною.

“У задоволенні клопотання… про застосування О.Єфремову запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою…відмовити. Застосувати до О.Єфремова запобіжний захід у вигляді застави розміром 60,5”, — оголосила рішення суддя.

Нагадаємо, Олександру Єфремову висунуто звинувачення у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 161 КК України — умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, що спричинили тяжкі наслідки у вигляді масової загибелі людей.

14 лютого працівниками Генеральної прокуратури України спільно зі співробітниками Служби безпеки України була проведена спецоперація із затримання колишнього голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України, тобто у зловживанні службовим становищем за обтяжуючих обставин та службовому підробленні.

Печерський районний суд Києва застосував до колишнього нардепа запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з визначенням альтернативного запобіжного заходу у вигляді застави в суммі 3,6 млн грн. 17 лютого Єфремова звільнили з-під варти під заставу.

Згодом О.Єфромову були висунуті нові звинувачення.

УНН

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook