Патрульний із Донеччини став одним із найкращих у спортивних змаганнях із жиму лежачи

Змагання за кубок пройшли з 16 по 18 листопада у місті Коломиї, Івано-Франківської області, йдеться на сторінці Фейсбук Патрульної поліції України.

Серед 9 найкращих спортсменів з усієї України змагався за перемогу й патрульний Донецької області — Євген Чернятін.

Боротьба за першість була нелегкою, але Євген посів перше місце та виборов кубок України з жиму лежачи серед юніорів (спортсменів віком молодше 23 років) у ваговій категорії до 93 кілограмів, з результатом 205 кілограмів.

Євген займається спортом з 15 років. У 2015 році він виграв кубок України з пауерліфтингу та виконав норматив майстра спорту на цих змаганнях.

Зараз патрульний готується до участі у кубку України з пауерліфтингу, який відбудеться в середині грудня.

«Тож Знову перемога! Кубок України з жиму лежачи – наш!Пишаємося нашим колегою та бажаємо нових перемог», — пишуть на сторінці Фейсбук Патрульної поліції України.

Мітки: , , , ,