Патріарх Московський про Донецьку і Луганську області: на півдні «історичної Русі»- міжусобиця

14 червня Святіший Патріарх Кирил відвідав Рязанське вище повітряно-десантне командне училище ім.генерала армії В.Ф. Маргелова. Фото з сайту РПЦ

14 червня Святіший Патріарх Кирил відвідав Рязанське вище повітряно-десантне командне училище ім.генерала армії В.Ф. Маргелова. Фото з сайту РПЦ

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило закликав усіх, від кого залежить прийняття рішень, негайно зупинити кровопролиття на півдні «історичної Русі». Про це повідомляє прес-служба РПЦ.

«Що відбувається сьогодні, перш за все, в Донецькій і Луганській областях, і як слід ставитися до подій членам нашої Святої Церкви? У південних межах історичної Русі розгорілася нині міжусобна бійка. Результати кривавого конфлікту жахають. Уже не сотні, як було взимку в Києві, а багато, багато сотень загиблих, тисячі поранених і залишилися без даху над головою», — йдеться у зверненні патріарха.

«Уроки історії також показують, що міжусобиця завжди породжує загрозу підкорення Вітчизни зовнішніми силами. І раніше, і нині перед нами постає в таких випадках небезпека втрати справжнього суверенітету народу. Суверенітету, який виражається в можливості і здатності влаштовувати своє життя на основі тих моральних, духовних і культурних цінностей, що були разом з Божественною благодаттю сприйняті нашими предками в Київській купелі Хрещення Русі, примножувались і засвоювались протягом багатовікової історії»

«Звертаюся до всіх, від кого залежить прийняття рішень: негайно зупиніть кровопролиття, розпочніть реальні переговори для встановлення миру і справедливості. У міжусобній брані не може бути переможців, не може бути політичних завоювань, які були б дорожче життя людей», — йдеться у заяві.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook