Патріарх Кирило заявив, що хоче приїхати помолитись у Києво-Печерській лаврі

ф1Російська православна церква не припиняє пропаганду «руского міра» і продовжує зазіхати на Україну.

Патріарх РПЦ Кирило, як пише ТАСС, заявив, що хотів би приїхати до Києво-Печерської лаври помолитись і поспілкуватись «зі своїм народом».

«Я сподіваюся на те, що Господь сподобить мене ще на те, щоб відвідати Україну. Політична ситуація і кон’юнктура — це такі скороминущі явища. Сьогодні — одні політичні сили, потім інші … У мене зберігається надія, що я зможу помолитися в Києво-Печерській лаврі, зустрітися зі своїм віруючим народом, з єпископатом Української церкви, який сьогодні героїчно відстоює канонічне православ’я «, — заявив Кирил про УПЦ Московського патріархату.

Читайте також: В Україні набув чинності закон, що регламентує перехід громад з Московського патріархату у Православну церкву України

Очільник РПЦ в дусі традиційної для «руского міра» тези про начебто «духовну єдність» українців і росіян закликав такожз парафіян УПЦ МП «твердо триматися віри» і «не піддаватися спокусам».

Нагадаємо, рішенян Вселенського патріархату про надання томосу українській церкві РПЦ не визнала, а створення Православної церкви України назвала «розколом»..

При цьому чередз українську автокефалію РПЦ розірвала відносили з Константинополем.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook