Паралімпіада-2018: Україна продовжує здобувати медалі у Пхьончхані (Відео)

Оксана Шишкова зі своїм гайдом

Українські паралімпійці знову з перемогою  — Оксана Шишкова після вчорашнього золота виборола бронзу.

Зараз у збірної України на Паралімпіаді 16 здобутих медалей.

У командному заліку українські паралімпійці сьогодні на момент фінішу Шишкової знову піднімались на друге місце, та після змагань у ще кількох видах, у яких українські спортсмени участі не брали, збірна нашої країни знову впевнено посідає третє місце.

У медальному заліку Україна зараз третя — має в своєму активі 16 медалей, як атлети з Росії, та вросійських паралімпійців золотих медалей на одну більше.