Парад ЛГБТ у Києві: українці стали толерантнішими? (Відео)

Фото - Громадське

Фото — Громадське

Цьогорічний гей-парад у Києві пройшов без особливих ексцесів — лише один затриманий при тому, що були ті, хто намагався зашкодити цьому параду.

Порівняно з гей-парадом трирічної давнини у столимці України цього разу тих, хто вийшов на парад, було значно більше. Натомість тих, хто намагався їм зашкодити — значно менше.

Читайте також: Усі, хто проти гей-параду, — ті за Путіна?

Кількість поліції, яка охороняла громадський порядок, була достатньою, аби стримати запал тих, хто не хотів ЛГБТ параду. Однак, очевидно, що фізичного протистояння вони не прагли так, як це було ще три роки тому.

Так, за повідомленням речниці главку поліції Києва Оксани Блищик, через 3 години після закінчення параду на Контрактовій площі Києва кілька молодиків накинулись на двох представників ЛГБТ: бризнули одному з чоловіків в обличчя газовим балончиком, а іншому нанесли тілесні ушкодження.

Одного з нападників затримали — це киянин 10995 року народження У нього вилучили балаклаву, ніж, газовий балончик і капу.

«Потерпілим, 1980 та 1984 р.н., викликали «швидку», працівники якої надали медичну допомогу і доставили в лікарню.
Подія належним чином зареєстрована, вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Спільників нападника розшукують.», повідомили пр онайбільший інцидент, пов’язаний із гей-парадом, у поліції.

При цьому, як засвідчує опитування в соцмережах, проведене ТСН Тиждень, 44% українців вважають, що права ЛГБТ-спільноти в Україні захищені достатньо. Хоч це і не соціологічне дослідження, все ж стає зрозумілим: українці, схоже, стають толерантнішими до статевої орієнтації один одного.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook