Пам’ять Героїв «Небесної сотні» вшанували прощею (Фото)

осн-nПроща в Маріїнському духовному центрі, що у Зарваниці на Тернопіллі, відбулася 30 березня. На поминальну молитву приїхали представники обласної Самооборони із районів. 

Читайте також. “Ви тут, на Заході, боїтеся, а ми там, на Сході”, – екзарх Донецько-Харківський

Минулих вихідних виповнилося 40 днів від загибелі одних із перших бійців «Небесної сотні». Тож Самооборона Майдану Тернопільщини вшанувати пам’ять полеглих Героїв молитвою. Тоді ж відправили і панахиду в пам’ять про Героїв Майдану.

Після прощі в Зарваниці відбувся перший обласний з’їзд Самооборони Майдану Тернопільщини. Представники районів, які свого часу працювали в Самообороні в Києві, повернувшись у свої міста та села, продовжують відстоювати цінності, закладені на Майдані.

Читайте також. Реформа: податки і відповідальність скоро поділять по-іншому

- Ми досягнемо успіху в розбудові держави, якщо почнемо змінювати систему знизу, тобто працюючи і добиваючись результатів саме зі своїх сіл, міст, районів. Завдання Самооборони нині — бути «стражами революції». Тому нас чекає багато праці, якщо ми прагнемо довершити справу, за яку боролись хлопці на Майдані», — сказав на з’їзді комендант обласної Самооборони Майдану Іван Ковалик.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook