Палату, де лікують ректора ТНЕУ та його дружину, охороняють: в.о. ректора ТНЕУ Микола Шинкарик про стан здоров’я Андрія Крисоватого

Фото з вільних джерел.

Фото з вільних джерел.

Сьогодні на позачерговому засіданні вченої ради Тернопільського національного економічного університету в.о. ректора ТНЕУ Микола Шинкарик розповів про стан здоров’я ректора ТНЕУ Андрія Крисоватого та його дружини Оксани Іванівни.

За словами Миколи Івановича, хоч були різні пропозиції від ректорів вищих навчальних закладів України про підтримку й лікування у відомих в державі фахівців, та ректор ТНЕУ повірив у фаховість тернопільських спеціалістів і не помилився. Як сказав Микола Шинкарик, динаміка одужання ректора та його дружини добра.

Андрій Крисоватий наразі перебуває в університетській лікарні Тернополя. Палата, де він та його дружина, охороняється представниками спеціального підрозділу.

Читайте також: З’явились нові подробиці у справі вибуху на подвір’ї ректора вишу з Тернополя: у поліції області пройшов брифінг (Відео)

- Після проведених операцій загрози життю Андрія Ігоровича немає, — сказав Шинкарик. – Ми всі й Андрій Ігорович вдячні лікарям, поліцейським, працівникам управління ДНСУ в Тернопільській області, усім тим, хто нам допомагав і допомагає.

Читайте також: Сьогодні вранці внаслідок вибуху поранено ректора Тернопільського національного економічного університету Андрія Крисоватого (Оновлюється)

Микола Шинкарик попросив представників деканатів, структурних підрозділів ще й ще раз нагадувати студентам про те, що не можна піднімати й брати в руки незнайомі предмети, коробки чи пакети. В ТНЕУ тепер посилені заходи безпеки.

Нагадаємо. 4 вересня стався замах на життя ректора ТНЕУ Андрія Крисоватого. На подвіря його будинку хтось кинув пакунок. Андрій Ігорович підняв пакунок і той у руках вибухнув.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook