ОВК на Тернопіллі: серед голів є навіть представник Симоненка (Графіка)

indexОлег Царьов не був представлений в ОВК на Тернопіллі, тож його зняття з перегонів жодного впливу на виборчий процес не матиме. Є у виборів 25 травня й інші особливості (див. графіку – прим.).

Читайте також. Вибори-2014: оберуть кращий ролик і плакат, що заохотять громадян проголосувати 25 травня

Нагадаємо, на території Тернопільщини — п’ять окружних комісій із центрами у Тернополі, Збаражі, Зборові, Теребовлі і Чорткові. Центральна виборча комісія (ЦВК) сформувала склад 213 окружних виборчих комісій на позачергові вибори Президента України ще 14 квітня. Усе відбулося, відповідно до календарного плану. До складу кожної з комісій за жеребкуванням увійшли по 12 осіб.

Як уже повідомляла ІА «7 Днів-Україна» у Тернополі ОВК очолила представник кандидата у Президенти Анатолія Гриценка — Марія Мацук. У Збаражі керуватиме представник Михайла Добкіна — Віталій Карий. Натомість у Зборові головою ОВК став представник Миколи Маломужа — Ярослав Кметик, у Теребовлі – представник Юлії Тимошенко — Венера Решетинська, у Чорткові – представник Петра Симоненка Людмила Костишак.

Читайте також. Від “А” до “Я”: що відбувається на дільниці у день виборів (Відео)

До речі, у Тернополі багато хто пам’ятає колишнього голову обласного Тервиборчкому Сергія Іщенка. ТВК, яку він очолював, розформувала ЦВК, бо комісія не працювала і не вводила нових депутатів облради замість вибулих. Цього разу фігурант, який представляв на виборах вже не одну партію, опинився в Чортківській окружній комісії за квотою регіонала Михайла Добкіна.

- Усього до роботи в окружних виборчих комісіях залучили 4164 особи. Із них – 52% чоловіків та 48% жінок, — повідомляють у громадській мережі ОПОРА. — Попередній досвід роботи у виборчих комісіях мають майже 67% делегованих до їхнього складу осіб. Тоді як на останніх президентських виборах (2010 року) цей показник становив 95,5%. Так само зменшилася кількість членів ОВК з вищою освітою – з 93% (у 2010 році) до 83% (у 2014).

Однак зросла кількість молоді в ОВК – особи віком до 30 років становлять майже чверть (23%) складу виборчих комісій – проти 13% у 2010 році і 11% у 2004 році, наголошують експерти

Довідково. П’ятеро кандидатів у Президенти делегували своїх представників не до всіх ОВК, обмежившись певними регіонами і округами. Наприклад, Олег Царьов не подав кандидатур до складу ОВК західноукраїнських областей – Волинської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської і Хмельницької. Михайло Добкін не має своїх представників в ОВК Київської, Львівської та Рівненської областей.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook