Повернення українських моряків за рішенням Міжнародного трибуналу: три варіанти поведінки Росії (Відео)

Військовополонені українсські моряки в російському суді

Військовополонені українсські моряки в російському суді

Росія зобов’язана повернути 23 українських військовополонених моряки разом із трьома суднами МВС України, які захопила силою в Керченській протоці 25 листопада 2018 року. Таке рішення Міжнародного трибуналу з морського права в Гамбурзі Росія має виконати вже цього місяця, та робити це офіційно відмовляється.

Як заявляють експерти, найвірогідніше, Росія таки відпустить українських моряків, але представить це не як виконання рішення суду ООН, а як жест «доброї волі».

Ще одним варантом поведінки Росії може бути пряме виконання рішення Міжнародного суду, а також відмова РФ відпустити полонених українців в принципі. У разі третього  варіанту — категоричної відмови РФ звільнити українців — на Росію чекають нові санкції цивілізованого світу.

Читайте також: Росія програла Україні міжнародний суд ООН у справі українських моряків: повна версія оголошення рішення суду (Відео)

МЗС України уже направило Росії ноту, в якій вимагає вказати час і місце передачі українських військовополонених моряків за рішенням міжнародного арбітражу. Росія поки мовчить.

Читайте також: Доля військовополонених українських моряків: Росія пішла на прогнозований крок (Відео)

Всі подробиці трьох можливих варіантів поведінки Росії у цій ситуації — у сюжеті Факти тижня ICTV.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook