Влада Росії повідомила, скільки росіян воює проти своїх на боці ІДІЛ

d8c0455-111261

Близько 2,5 тисяч громадян Росії воюють у лавах «Ісламської держави».

Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ РФ Олександр Горовий, інформує Українська правда.

«Близько 2,5 тис. громадян РФ сьогодні перебувають в цій структурі», — сказав він журналістам, відповідаючи на запитання «Інтерфаксу» в четвер у дитячому таборі «Артек».

Горовий запевнив, що правоохоронні органи здійснюють необхідні заходи для протидії загрозі терористичних актів з боку прихильників ІДІЛ.

«Правоохоронні органи в рамках роботи щодо спільних планів здійснюють весь необхідний комплекс оперативно-профілактичних заходів, комплекс дій як з контролю за пересуванням всіх цих громадян, так і інші моменти, які мінімізують терористичну загрозу на території нашої країни», — сказав він.

Як відомо, Росія завдає авіаударів в Сирії з 30 вересня.

7 жовтня об’єкти «ІДІЛ» обстріляли кораблі Каспійської флотилії МВФ Росії. Було оприлюднено відео запуску ракет. Згідно з картою, яку оприлюднили, ракети летіли над територіями Ірану та Іраку, а запускалися з води біля кордонів з Іраном.

Керівництво РФ наполягає, що завдає ударів по позиціях «Ісламської держави», однак є багато свідчень про те, що Росія бомбардувала опозицію, яку підтримують і озброюють США, а також мирних жителів.

НАТО звинуватив Росію у вбивстві цивільних у Сирії.

12 жовтня російські ЗМІ повідомили про те, що у Москві готували теракт. Серед підозрюваних, за попередніми даними, є вихідці з Сирії.

 

 

 

 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook