Російські окупанти в Криму в 5 разів збільшили кількість озброєння

277364

На території окупованого півострова Крим Російська Федерація вдвічі збільшила угруповання збройних сил і вп’ятеро — кількість озброєння. Про це заявив начальник Генерального штабу Збройних сил України, головнокомандувач ЗСУ генерал армії Віктор Муженко на спільному засіданні Воєнно-наукової ради ЗСУ та Національної академії наук, передає «Укрінформ«.

«Триває прискорена мілітаризація Криму. Порівняно з періодом, який передував російській окупації, чисельність угруповання противника на півострові зросла майже в два рази, а кількість озброєнь — майже в п’ять разів. З урахуванням формування військового корпусу ці показники зростуть ще в півтора-два рази», — сказав Муженко.

Читайте також: Парламентська асамблея ОБСЄ ініціює деокупацію Криму та Донбасу

Він також зазначив, що в окупованому Криму РФ значно посилила бойовий потенціал військового флоту, який сьогодні оснащено сучасними ракетними комплексами.

«Суттєво посилено бойовий потенціал військового флоту, який налічує понад 30 кораблів, 6 ракетних катерів, 5 підводних човнів, при цьому один фрегат і 3 підводні човни мають на озброєнні сучасні ракетні комплекси типу «Калібр», які можуть бути оснащені ядерними боєприпасами. Радіус дії — 1500 км (з ядерними боєголовками) і 2250 км (зі звичайним спорядженням)», — зазначив Муженко.

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook