«Ось з чим погодилась Україна в Мінську», — Президент оголосив наміри після підписання «формули Штайнмаєра» (Відео)

Фото - сайт Президента України

Фото — сайт Президента України

«Жодної капітуляції», — так охарактеризував дії України з підписання в Мінську 1 жовтня «формули Штайнмаєра» і подальші кроки країни під час переговорів у «нормандському форматі» Президент України.

Про це Володимир Зеленський заявив у своєму зверненні, опублікованому на сайті Глави держави.

Президент пояснив, що під «формулою Штайнмаєра» Україна підписалась тому, що це відкриває шлях до переговорів глав країн-членів «нормандської четвірки» задля втановлення миру на Донбасі.

Зеленський наголосив, що ніяких спільних документів з представниками самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» Україна в Мінську не підписувала, а сама формула не означає ані визнання Україною окупованого Криму, ані відмови від Донбасу, а лише визначає порядок проведення виборів на поки окупованому Донбасі, які не можуть бути там проведені, доки Донбас окупований.

«Ось з чим погодилась Україна в Мінську», — заявив Президент України.

На зустрічі ж глав країн-членів «нормандської четвірки» Україна обговорюватиме безпековий компонент, щоб наблизити можливість проведення виборів на поки окупованому Донбасі за законом України за участі українських політиків і ЗМІ та внутрішньо переміщених осіб, які були змушені покинути Донбас, пояснив свої наміри Володимир Зеленський.

«Жодної здачі національних інтересів України «, — констатував Президент України, наголосивши, що передумовою виборів буде повне припинення вогню на Донбасі і виведення з нього » іноземних військових формувань».

«Все буде Україна», — пообіцяв Володимир Зеленський.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook