Корупційний скандал «Слуг народу»: у чому полягає схема, яку відмовились скасувати нардепи (Відео)

Фото - dt.ua

Фото — dt.ua

Якщо САП доведе, що нардепи від «Слуги народу» відмовились підтримати законопроєкт за хабар, то винних чекає тюремне ув’язнення до 12-ти років за ґратами.

САП у рамках відкритого кримінального провадження зараз з’ясовує корупційні мотиви відмови підтримати на профільному комітеті Ради законопроєкт, що мав би скасувати схему.

Читайте також: Корупційний скандал у ВР: САП відкрила кримінальне провадження

Суть схеми полягає в фірмах-прокладках на ринку нерухомості. Вони заробляють як посередники між тими, хто оцінює майно, і реєстром нерухомості Фонду держмайна України. За кожну процедуру отримання доступу до єдиного реєстру майна  — пересилання електронних даних — фірми-посередники заробляють від пів тисячі до 1 тис 800 грн. За місяць це — понад 20 мільйонів гривень.

Прибрати це мав на меті законопроєкт, який представники фракції «Слуга народу» на профільному комітеті відмовились одобрити для голосування у сесійній залі. Частина нардепів запідозрила, що за цим стоїть грошовий інтерес «слуг народу». У результаті корупційний скандал став публічним.

На ступного тижня в Раді мають розгляти ще один законопроект, який має скасувати схему посередництва на ринку нерухомості.

А тим часом розслідування САП триває, а у фракції «Слуга народу» обіцяють покарати своїх нардепів, якщо ті не пройдуть детектор брехні і виявиться, що хабар вони могли взяти. Найменше, що чекає цих «слуг народу» — це позбавлення депутатства, заявив Давид Арахамія.

Всі подробиці — у сюжеті Факти ICTV.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook