«Надворі страшно», — наслідки стихії на окупованому Донбасі бойовики «ДНР» не можуть ліквідувати третю добу (Фото, Відео)

ф6  Внаслідок грози зі шквальними поривами вітру, що вирувала ввечері 9 серпня на окупованій «ДНР» частині Донбасу, досі без електропостачання залишаються цілі райони окупованих міст — наслідки негоди бойовики не можуть ліквідувати третю добу.

Як повідомляє так зване «МЧС ДНР«, станом на сьогоднішній ранок знеструмленими залишаються приватний сектор селища Ясне в Докучаєвську, а також частина будинків у різних мікрорайонах окупованого Моспіно.

Загалом же відразу після грози знеструмлені були 43 трансформаторні підстанції в багатьох окупованих «ДНР» містах, у тому числі в  Харцизьку, Шахтарську, Донецьку, населенені пункти в окупованому «ДНР» Старобешівському районі.

Шквальний вітер повалив багато дерев.

ф1ф2

Мешканці окупованих «ДНР» територій у мережі скаржаться на бездіяльність окупаційної влади «ДНР» з ліквідації наслідків стихії: повалені негодою дерева бойовики прибрали, та проламані цими деревами дахи житлових будинків російські окупанти ремонтувати не поспішають.

ф3

У вечір розгулу стихії 9 серпня мешканці окупованого «ДНР» Донбасу масово викладали в мережу  фото і відео грози.

ф4ф5

«Надворі страшно», — коментували видовищні кадри грози із сильним вітром мешканці окупованого «ДНР» Донецька.


 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook