Оргкомітет Олімпійських ігор в Пхенчхані призначив російським спортсменам волонтера, який нестиме прапор перед їх делегацією

1Прапор олімпійського руху, під яким пройдуть спортсмени з Росії на відкритті Ігор в Пхёнчане, пронесе призначений оргкомітетом змагань волонтер.

Російські спортсмени або представники делегації не зможуть пройти з прапором Міжнародного олімпійського комітету (МОК) на відкритті Ігор, розповів ТАСС керівник делегації олімпійських спортсменів з Росії Станіслав Поздняков. Його понесе волонтер.

Читайте також: Український боксер — найкращий боксер 2017 року, вразив російську аудиторію виступом українською мовою (Відео)

Згідно з рішенням МОК, прийнятому в грудні 2017 року до ігор будуть допущені тільки «чисті» російські спортсмени, які виступатимуть не під прапором Росії, а під олімпійським прапором. Офіційно вони будуть представлені як «олімпійські спортсмени з Росії». Спортсмени та представники російської делегації не зможуть використовувати прапор Росії і іншу національну символіку.

Читайте також: Російські олімпійці заклеюють слово «Росія» на своїй екіпіровці (Фото)

У ЗМІ з’являлися повідомлення про те, що уболівальникам заборонять проносити російський прапор навіть на спортивні об’єкти.

У січні Спортивний арбітраж в Лозанні (CAS) виправдав 28 російських спортсменів, яких МОК не допустив до ігор за порушення антидопінгових правил. Комітет поки що роздумує над тим, чи допускати до Ігор виправданих атлетів.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook