Опублікований «указ», яким Захарченко запровадив у «ДНР» нову «залізну завісу» (Документ)

добро пожаловать в адМешканцям окупованих «ДНР» територій заборонено виїздити на підконтрольні Україні території.

«Указ» від 15 грудня 2017 року за підписом «глави ДНР» Олександра Захарченка з таким змістом опублікований 15 січня 2018 року на сайті так званого «МГБ ДНР».

Як ідеться в «документі», заборона на виїзд з 20 грудня 2017 року на підконтрольні Україні території стосується усіх «чиновників» так званої «ДНР», включно з працівниками шкіл.

Як ідетсья в «указі», заборона тимчасова, та дата її закінчення не вказана, відтак доки триватиме у «ДНР» своєрідна «залізна завіса», запроваджена Захарченком за прикладом СРССР,  — невідомо.

ф3

Попри те, що «указ» опублікований бойовиками лише 15 січня 2018 року, про заборону від кінця грудня минулого року і до сьогодні активно повідомляють у мережі мешканці окупованих «ДНР» територій.

За їх повідомленнями, навіть учителів у школах і комунальників «під підпис» ознайомили з тим, що їхати на підконтрольні Україні території їм не можна.

Списки з прізвищами ознайомлених з «указом» Захарченка працівників підприємства і установи мають передати у верхи окупаційної влади. Бланк зразка для комунальних підприємств окупованого «ДНР» Єнакієвого є опублікований у мережі.

ф2

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook