Опозиція незадоволена тим, що тепер збагачуються не вони, а інші — Олійник

Олійнике-фотоВолодимир Олійник, депутат пропрезидентської Партії регіонів, прокоментував в інтерв’ю німецькому виданню Der Spiegel ситуацію, що склалася в Україні. На думку політика, вона абсолютно «нормальна для молодої демократії». «Україна не так давно стала незалежною державою, і в країні ще й досі великі відмінності у мові, культурі і розумінні історії, — пояснює Олійник. — Тоді як східна її частина симпатизує Митному союзу з Росією, західна частина орієнтована на Євросоюз. Українська демократія поки що переживає дитячі хвороби, але потім вона стане на ноги».

«Що стосується вимог демонстрантів, то я поділяю багато їхніх поглядів, наприклад, з приводу поліпшення ситуації в країні, — розповідає депутат. — Але чого я не підтримую, то це вимог політичної опозиції, що поставила своєю метою відставку українського президента і уряду». З 1991 року, нагадує політик, «український парламент переобирався вже сім разів, і щоразу хтось був ним кардинально незадоволений».

Зокрема, опозиція, продовжує Олійник, звинувачує «президента в корупції, але всі ж знають, де ця опозиція була лише кілька років тому»: «Тоді саме вона здебільшого перебувала при владі, і про будь-яку євроінтеграцію не було й мови. Тепер же вони на весь рот кричать на Майдані про те, що уряд збагачується, а міністри крадуть». «Особисто у мене складається враження, що насправді вони незадоволені тим, що тепер збагачуються не вони, а інші», — зазначив депутат.

Янукович же вирішив не підписувати Угоду про асоціацію з ЄС через те, що «ЄС не давав українській стороні будь-яких гарантій щодо членства в ньому не те щоб протягом найближчих п’яти років, а й навіть на 20 і 50″. За словами політика, ЄС просто-на-просто «водить опозицію за носа». Всі чекають від Угоди про асоціацію з ЄС покращення життя, всі хочуть жити, як у Польщі, але цього, підкреслює політик, «не буде, бо Польща є членом ЄС, а ми ним не будемо навіть у віддаленій перспективі». Підписання угоди, навпаки, протягом «кількох років буде бити по нашій економіці». «Так, Росія дала зрозуміти, що закриє свої кордони для наших підприємств і ми не зможемо збути 70% нашої продукції на західних ринках».

Росія ж, визнає Олійник, пішла в даній ситуації на шантаж, адже «без України російський Митний союз ніколи не буде повноцінною структурою. Потенціал України необхідний Москві для її геополітичних планів, і ЄС припустився помилки, довго недооцінюючи те, що Путін підійшов до створення Митного союзу стратегічно». «Особисто я вважаю, що Путін добре підготував МС, — підсумовує Олійник. — Таким чином він хоче заново відтворити Радянський Союз». Ми ж, додає депутат, «не хочемо брати в цьому участі і потребуємо допомоги».

Переклад InoPressa

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook