Опозиція незадоволена тим, що тепер збагачуються не вони, а інші – Олійник

Олійнике-фотоВолодимир Олійник, депутат пропрезидентської Партії регіонів, прокоментував в інтерв’ю німецькому виданню Der Spiegel ситуацію, що склалася в Україні. На думку політика, вона абсолютно “нормальна для молодої демократії”. “Україна не так давно стала незалежною державою, і в країні ще й досі великі відмінності у мові, культурі і розумінні історії, – пояснює Олійник. – Тоді як східна її частина симпатизує Митному союзу з Росією, західна частина орієнтована на Євросоюз. Українська демократія поки що переживає дитячі хвороби, але потім вона стане на ноги”.

“Що стосується вимог демонстрантів, то я поділяю багато їхніх поглядів, наприклад, з приводу поліпшення ситуації в країні, – розповідає депутат. – Але чого я не підтримую, то це вимог політичної опозиції, що поставила своєю метою відставку українського президента і уряду”. З 1991 року, нагадує політик, “український парламент переобирався вже сім разів, і щоразу хтось був ним кардинально незадоволений”.

Зокрема, опозиція, продовжує Олійник, звинувачує “президента в корупції, але всі ж знають, де ця опозиція була лише кілька років тому”: “Тоді саме вона здебільшого перебувала при владі, і про будь-яку євроінтеграцію не було й мови. Тепер же вони на весь рот кричать на Майдані про те, що уряд збагачується, а міністри крадуть”. “Особисто у мене складається враження, що насправді вони незадоволені тим, що тепер збагачуються не вони, а інші”, – зазначив депутат.

Янукович же вирішив не підписувати Угоду про асоціацію з ЄС через те, що “ЄС не давав українській стороні будь-яких гарантій щодо членства в ньому не те щоб протягом найближчих п’яти років, а й навіть на 20 і 50″. За словами політика, ЄС просто-на-просто “водить опозицію за носа”. Всі чекають від Угоди про асоціацію з ЄС покращення життя, всі хочуть жити, як у Польщі, але цього, підкреслює політик, “не буде, бо Польща є членом ЄС, а ми ним не будемо навіть у віддаленій перспективі”. Підписання угоди, навпаки, протягом “кількох років буде бити по нашій економіці”. “Так, Росія дала зрозуміти, що закриє свої кордони для наших підприємств і ми не зможемо збути 70% нашої продукції на західних ринках”.

Росія ж, визнає Олійник, пішла в даній ситуації на шантаж, адже “без України російський Митний союз ніколи не буде повноцінною структурою. Потенціал України необхідний Москві для її геополітичних планів, і ЄС припустився помилки, довго недооцінюючи те, що Путін підійшов до створення Митного союзу стратегічно”. “Особисто я вважаю, що Путін добре підготував МС, – підсумовує Олійник. – Таким чином він хоче заново відтворити Радянський Союз”. Ми ж, додає депутат, “не хочемо брати в цьому участі і потребуємо допомоги”.

Переклад InoPressa

 


 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

КОМЕНТУЙ VKONTAKTE

    Коментарі закриті.

Яндекс.Метрика Яндекс цитування
TOP 100

Facebook