«Опілля» підтримало одну з кращих команд України з регбі (Фото)

229 вересня в Одесі відбувся фінальний тур Чемпіонату України з олімпійського виду спорту регбі-7, у якому зустрілися 8 команд з Одеси, Рівного, Києва, Ужгорода, Донецька, Івано-Франківська, Львова і Тернополя.

Тернопільський РК «Терен» посів 5 місце. За два тури були і перемоги, які надихали наших регбістів, і поразки, які вчили та удосконалювали. У фінальному турі взяли участь нові молоді гравці, яким дуже важливий такий досвід. Перемога стала можливою, в тому числі, завдяки підтримці провідних тернопільських підприємств: виробника справжніх живих напоїв “Опілля” та виробника натуральної молочної продукції “Молокія”.

- Поступово, проте впевнено ідемо до чемпіонства! Щиро дякуємо за підтримку та допомогу в розвитку регбі представникам місцевої влади, а також нашим тернопільским виробникам “Опіллю” та “Молокії”, – каже гравець клубу й активіст розвитку регбі на Тернопільщині Ігор Білокопитий.

6

-  Клуб виник спершу, як об’єднання любителів регбі. Сьогодні ми розвиваємо його по всій області. Приємно, що і бізнес долучається до підтримки цього захопливого виду спорту. Це показує, що для бізнесу важливі не лише прибуток, але й суспільна користь, яку приносить спорт, — зазначив у коментарі Крутовський.

4

- Свого часу я сам активно займався спортом, зокрема футболом та боксом. Спорт – це виховання характеру і командного духу. Розвиток же спорту на Тернопільщині — це ще й візитівка нашого рідного краю. Сьогодні це ще любителі, а завтра вже гравці, які зроблять Тернопільщину відомою на всю Україну і світ. Наше завдання як відповідального бізнесу підтримати таких активних людей. Це наше здорове майбутнє, — зазначив голова наглядової ради «Пивоварні «Опілля» Ярослав Джоджик.

1

Нагадаємо, нещодавно жіноча регбійна команда «Універ ТНЕУ» стала чемпіоном України з регбі-7. Заключний 4-ий тур чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги відбувся 22 та 23 вересня також в Одесі. У змаганні восьми команд дівчата з «Універ ТНЕУ» зуміли посісти перше місце у груповому етапі, здобувши три поспіль перемоги.

Прес-служба «Пивоварні «Опілля».

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook