У Києві відбулась перша репетиція Маршу захисників України до Дня незалежності (Відео)

Під час репетиції Маршу захисників України. Фото -  Facebook Антон Колумбет

Під час репетиції Маршу захисників України. Фото — Facebook Антон Колумбет

Марш захисників України як альтернатива скасованому Президентом України параду, 24 серпня у Києві почнеться об 11 годині і пройде на Хрещатиком, не перетинаючись з офіційними заходами.

18 серпня організатори Маршу захисників України провели у Києві першу репетицію свого заходу.

Як розповіли організатори 5 каналу, попереду колони ітимуть родичі загиблих бійців АТО, за ними — поранені ветерани, члени родин Небесної сотні. Організатори кажуть, що з екс-бійців АТО буде 20 «коробочок».

Читайте також: Верховний головнокомандувач ЗСУ Зеленський скасував військовий парад з нагоди Дня Незалежності України (Відео)

Натомість скільки саме учасників Маршу захисників України буде загалом, організатори зараз сказати не можуть. Відомо, що до участі у цьому заході зареєструвались уже більше 9 тисяч учасників і реєстрація на сторінці заходу у Фейсбук триває.

Читайте також: 24 серпня Хрещатиком пройде дві ходи на честь Незалежності України: ветерани АТО і Офіс Президента не досягли порозуміння (Графіка, Відео)

Всі подробиці про першу репетицію Маршу захисників Україин, який пройде Хрещатиком 24 серпня з нагоди Дня Незалежності України, — у відео 5 каналу

Читайте також: Стала відома концепція «параду» від Зеленського 24 серпня на Хрещатику — демілітаризація (Відео)

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook