Оператор «Першого каналу» Клян помер від серцевого нападу, це була спланована провокація — журналіст

11Оператор російського телеканалу Анатолій Клян не був убитий, на ньому не було жодної краплі крові. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» сказав журналіст Роман Реведжук, який знаходився в «ДНР».

За його словами, це була провокація з боку «ДНР», бойовики «підставили журналістів під кулі».

«Заступник Пушіліна «Гюрза» спровокував цю ситуацію», — сказав він.

За його словами, з військової частини не стріляли по автобусу, стріляли з іншого боку.

«Думаю, що це була диверсійна група «ДНР», яка, щоб продемонструвати, що з- української військової частини стріляють по матерям і журналістам», — сказав журналіст.

За його словами, в автобусі, який нібито обстріляли силовики, не було матерів, чиї діти були в цій військовій частині, це були жінки, які перебувають постійно в обласній адміністрації.

«Коли ми добиралися до військової частини, я розмовляв з журналістом цього оператора. І після того Клян випив таблетки. Коли я запитав у нього, чи є якісь проблеми, він мені сказав, що у нього дуже багато проблем, і є проблеми з серцем «, — сказав він.

На переконання журналіста, це було сплановано і оператор помер від серцевого нападу.

«Навіть коли виводили його з автобуса, він йшов своїми ногами. І коли він був би поранений, величезна ріка крові була б», — сказав він.

Як повідомлялося раніше, оператор «Першого каналу» російського телебачення Анатолій Клян загинув у ніч на 30 червня біля  Донецька.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook