ООН надала Україні документ, у якому Янукович просить Росію ввести війська в Україну (Документ)

Луценко 7 днівВ ООН документ юридично визнали офіційним доказом.

Надіслану ООН Генпрокуратурі Україні фотокопію документа, оприлюднив на своїй сторінці в Фейсбук Генпрокурор України.

Юрій Луценко пояснив, що за документом Генпрокуратура звернулась у справі Віктора Януковича, якого як колишнього президента України підозрюють у державній зраді.

«Останні дні захист біглого Януковича плодить псевдосенсації. Причина проста — процес над Януковичем все ближче, а доказів його держзради все більше.
Так, Головна військова прокуратура отримала через Постійне представництво України офіційний лист секретаріату ООН з наданням українській стороні завіреноі офіційною печаткою ООН фотокопії заяви Януковича від 01.03.2014 з проханням ввести війська Російської Федерації в Украіну та всі офіційні матеріали, які були додані від РФ до заяви представника РФ в ООН Чуркіна! Всі отримані українським слідством матеріали визнані ООН офіційними документами, які надала РФ. Слідством військовоі прокуратури отримано беззаперечні документальні докази держзради Януковича. Дозвіл на оприлюднення мною даних досудового слідства отримано від старшого прокурора у провадженні про держзраду Януковича», — написав Луценко, оприлюднивши наданий ООН документ.

ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook