Олімпіада-2018: збірна України з біатлону залишилась без медалей

Олімпіада зимова і Україна тільки мрії хлоп в куртці з написом У зі спині на фоні кілець МОКЖодної медалі українські біатлоністи не принесли Україні на Олімпіаді в Пхьончхані.

Сьогодні відбувся останній старт збірної України у цьому виді спорту — чоловіча естафета 4х7,5 км.

Наші спортсмени вибороли для України 9-те місце.

Першим від України стартував Артем Прима, який мав добру швидкість і без промахів пройшов вогневі рубежі. Естафету він передавав на третьому місці з відставанням від лідоа на 23 секунди Сергію Семенову.

Семенов свою дистанцію відверто провалив: із невисокою швидкістю він трисі промахнувся у стрільбі стоячи. Україна опинилась на 10-му місці з відставанням від лідера більше, як на хвилину.

31-річний екс-росіянин Володимир Сємаков також біг недостатньо швидко, а на другій стрільбі промахнувся і заробив штрафне коло.

Дмитро Підручний приймав естафету вже 11-м з відставанням від лідера на майже 4 хвилини. У стрільбі Підручний заробив ще одне штрафне коло. У підсумку Україна опиняється на фініші 9-ю з відтаванням від лідера на 5 хвилин.

Перемогу в гонці несподівано здобула збірна Швеції. Срібні медалі– у збірної Норвегії, бронза Олімпіади — у збірної Німеччини.

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook