Олімпіада-2018: як виступила збірна України з біатлону у чоловічій гонці переслідування

ф8У розподілі переможних місць у гонці на 12,5 км серед чоловіків сталась сенсаційна перемога, але вона, на жаль, не українська.

Сенсацією стала несподівана срібна медаль, яку виборов для Швеції Себастьян Самуельссон. «Золото» у гонці переслідування виграв для Франції Мартен Фуркад. Бронзову медаль здобув представник Німеччини Бенедикт Долль. Кожен із переможців припустився одного промаху.

Українські біатлоністи, на жаль, не піднялись вище 34 місця.

Такий найкращий результат у гонці серед українських спортсменів показав Дмитро Підручний (4 промахи у стрільбі, від переможця перегонів відстав на понад 4 хвилини). Артем Прима (6 промахів) посів 38-ме місце, а Сергій Семенов (5 промахів) фінішував у гонці 49-м.

Зазначимо, що жіноча збірна України з біатлону сьогодні у гонці переслідування також була вкрай далека від п’єдесталу.

Мітки: , , , ,