Олег Скрипка розповів, як Дмитро Медведєв танцював на виступі «ВВ» (Відео)

ф1Останній концерт у Росії український музикант Олег Скрипка дав у лютому 2014 року до розстрілу Євромайдану в Києві і відтоді в Росії не був і їхати туди не хоче.

Про це музикант Олег Скрипка розповів в інтерв’ю програмі «Бацман» на телеканалі «112 Україна«.

«Ще розстрілу Майдану не було і Крим ще не відтяпали. Але стрьомно було виступати в Росії, починаючи з 4-го року. Особливо в глибинку приїжджаєш російську: — «Добрий вечір». — «А по-русски не можешь?» Тобто воно вже почалося, вже 14 років там накручувалося серйозно. Але Пітер завжди був вільнодумний. І тому Пітер прийняв тоді дуже класно… були люди з українським прапором, були люди в вишиванках, традиційно. Чим ближче до війни, тим більше в Росії було таких людей. У росіян потім же все перемінилося», — розповів про свій останній концерт у Росії Скрипка.

Він визнав, що серед його прихильників був прем’єр Росії Дмитро Медвєдев, який ще до 2014-го року двічі був на виступі «ВВ».

«Так, він танцював. Потім ми виступили і він поїхав. Видно було, що він приїхав на наш виступ», — сказав Скрипка, зазначивши, що з Медведєвим, як і з Путіним, не знайомий і знайомитись не хоче.

«Максимально уникнути такої ситуації треба. Чого йому зі мною зустрічатися… Це дуже небезпечна людина. Там треба уникнути всіма можливими способами зустрітися з ним. І уникнути взагалі бути на території, де він знаходиться. Тому ми в Росію і не їздимо», — сказав про Путіна український музикант.

Щодо головного ворога українців, то Скрипка вважає, що цей ворог сидить чи не в кожному українцеві.

«Головний ворог України — людська наївність українців. Українці, все ж таки, більше слухають слова, і я в тому числі, а не дивляться, що людина робить. Ми не користуємося своєю історією. Якщо говорити про вибори, то ми ведемося на емоції, на слова. А політики — це люди, які дуже гарно вміють говорити», — сказав Олег Скрипка, підкресливши, що в політику не збирається і вирішив це для себе давно.

Говорив Олег Скрипка в інтерв’ю і про Святослава Вакарчука та чи проголосував би за нього на виборах, про те, чому артисти йдуть в політику, про тих, хто може бути зразком для сучасної української молоді, про скандальне висловлювання щодо того, що якщо людина, яка живе в Україні, не може вивчити українську мову, то в неї низькі розумові здібності та про ще чимало чого.

Про все це — у повній версії інтерв’ю на «112 Україна«.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook