Олег Барна вимагає притягнути до відповідальності тернопільських чиновників

24.02.16Народний депутат Олег Барна звернувся до міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака з повідомленням про критичну ситуацію, яка склалася з водоймами Тернопільщини.

— У селі Слобідці Джуринській Чортківського району на Тернопіллі комісія Тернопільського обласного управління земельних ресурсів надала погодження, а керівник сектору, ігноруючи заборону обласної держекоінспекції, видала дозвіл орендарю Мізероті на спуск води в місцевому ставу, котрий заледве набрався на третину за два роки. Найбільший став району площею 80 гектарів практично знищений, зруйнована система половини ставків району, які були пов’язані зі ставом, у криницях людей пропала вода, — каже Олег Барна..

За його словами, не чекаючи повного знищення водойми, жителі села разом з народним депутатом перекрили спуск води всупереч погрозам і протидії орендаря Мізероти.

— Мені не зрозуміло, як державний орган, посадовці Національного природного парку «Дністровський каньйон», що фінансується з державного бюджету, котрі зобов’язані берегти нашу дністровську перлину, надали цинічне погодження приватній фірмі «Тритон» на видобуток гравію з річки Дністер під виглядом поглиблення русла для судноплавства. У результаті дністровським гравієм торгують по всій області. Де належна реакція міністерства, правоохоронних органів?

Вимагаю негайно створити спеціальну комісію Міністерства екології та правоохоронців для перевірки й вивчення діяльності департаменту водних ресурсів, згаданих управлінь і притягнути до відповідальності винних чиновників, — каже Олег Барна.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook