Олег Барна розповів про випадки використання військової форми шахраями (Відео)

олегНі в якому разі неможливо допустити, щоб військова форма, яка є символом захисника нашої країни, а також державні нагороди, які є символом героїзму і жертовності у захисті нашої землі і держави, українського народу, використовувалися певними сумнівними особами для корисливих цілей, для рейдерства чи протизаконної діяльності.

Про це народний депутат Олег Барна сказав з трибуни парламенту. «На превеликий жаль, таке відбувається навіть на моїй Тернопільщині, коли певні особи, називаючись добровольцями, як виявилося, займалися рейдерством та вимаганням. Більше того, здійснювали наклепи на справжніх воїнів АТО.

Тому, очевидно, повага до воїнів-захисників нашої держави в першу чергу повинна проявлятися у повазі до інституту держави, в повазі до носіння військової форми, в повазі до нагород державних, які були заслужені в боях, які були заслужені кров’ю і жертовністю наших воїнів. І щоб не нівелювати їх значення, ми повинні навести порядок у використанні цих державних нагород, у використанні військової форми і не допустити ні в якому разі, щоб випадкові люди, особистості сумнівної поведінки використовували ці державні символи у корисливих цілях.

Тому, з трибуни ВРУ я звернувся до своїх побратимів, істинних, справжніх воїнів АТО: будьте, побратими, гідними, будьте чесними, будьте справедливими! Ви є взірцем честі і гідності нашого народу! Будьте саме такими, а не використаними.
Ми обов’язково переможемо!
Слава Україні!»

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook