Олег Барна пояснив, чому саме українську землю планує скупити іноземний капітал

barnaНародний депутат України від Тернопільщини Олег Барна акцентував увагу на тому, чому саме українську землю сільгосппризначення планує скупити іноземний капітал.

На уточнення журналіста ІА «7Днів-Україна» щодо твердження народного депутата, що світові клани дуже цікавить наша українська земля й вони нам навішують мантри про необхідність її продажу, він відповів:

— Чому вони нам навішують мантри необхідності її продажу, виставляють умови та шантажують кредитами? Найкраща в світі земля при найбіднішому населенні автоматично стає предметом дешевого скуповування тими, хто хоче на ній поселитися чи перетворити її на засіб надзбагачення.

Читайте також: Об’єднані громади Тернопільщини отримають тисячі гектарів землі у власність

По-перше, це чудове місце для проживання із прекрасним кліматом у центрі Європи на перетині основних шляхів континенту. По-друге, родючі українські чорноземи в гармонії з помірним кліматом є джерелом майбутніх надприбутків агровиробників, агробізнесу через різке перенаселення планети та світового дефіциту продуктів харчування. Отож заспокійливі слова проплачених псевдоекспертів про те, що нашу землю ніхто масово скуповувати не буде, зокрема іноземці, мовляв у Польщі, Німеччині, Франції не скупили, спростовується дуже легко: їхня земля набагато гірша, аніж українська. Тому вона їм не цікава.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook