Окупований Донбас подає сигнал «SOS»: російські окупанти готуються до «зачисток» людей з проукраїнськими поглядами

7Російсько-окупаційне командування тимчасово окупованих районів Донбасу готується до проведення «зачисток» в Тельманівському та Старобешівському районах, повідомляє телеканал новин «24» з посиланням на дані військової розвідки.

Як перший крок окупаційної «влади», передбачено, що під час проведення заходів місцевому населенню буде обмежений в’їзд-виїзд, будуть проводитися обшуки в місцях проживання, і опитування з метою виявлення проукраїнськи налаштованих громадян,
– повідомляють розвідники. Пропагандистські ЗМІ окупованих територій такі дії окупантів пояснюють нібито необхідністю «попереджувальних антитерористичних заходів». У цьому мракобіссі, інакше словосполучення важко підібрати, візьмуть участь російські військові і представники «міністерств державної безпеки і внутрішніх справ» терористичного угруповання «ДНР».

Проросійські бойовики продовжують посилювати в окупованих районах Донбасу адміністративно-поліцейський режим і захист місць дислокації підрозділів російсько-окупаційних військ в окупованих районах Донбасу.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook