Окупований Донбас більше не підкоряється вказівкам Кремля — Стрєлков заговорив про бунт «ДНР» і «ЛНР»

Стрєлков в цивільному в півобертаПоставлені Кремлем на чолі самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» маріонетки, які досі виконували всі вказівки Москви, тепер просто ігнорують ці вказівки. На окупованому Донбасі триває тихий бунт проти Росії.

Про це написав на своїй сторінці у мережі колишній «міністр оборони ДНР» Ігор Стрєлков, підкресливши, що помічник президента РФ Владислав Сурков втратив вплив на самопроголошені псевдореспубліки.

За даними Стрєлкова, ще донедавна в «ДНР» Сурков був практично «всесильним», та зараз ситуація кардинально змінилась.

«Вперше з осені 2014 року Сурков не може простим своїм рішенням «проштовхнути» свого кандидата — Пушиліна», — пише Стрєлков.

Читайте також: За «усуненням» Захарченка стоїть Пушилін: СБУ опубліковала запис, як бойовики планували «переворот» у «ДНР» (Аудіо)

Ще гірша для Росії ситуація із впливом помічника президента РФ Суркова на так звану «ЛНР».

«Його просто спокійно і тихо ігнорують. Взагалі ігнорують — не сварячись, не намагаючись протистояти медійно або апаратно… просто всіх його людців «зачистили», а на «виклики на килим» не відповідають (і не приїжджають)», — пише Сурков про ставлення до помічника Президента Росії в самопроголошеній «ЛНР».

Як повідомляє Ігор Стрєлков, «у Суркова в кураторстві «ДНР» тепер є конкуренти».

Читайте також: Кинути «на підвал» радника «глави ДНР»: стало відомо, як після вбивства Захарченка бойовики ділили «владу». Перехоплення СБУ (Аудіо)

Стрєлков не пише, яких саме «конкурентів» за влив на окупований Донбас має на увазі, однак давно відомо, що у Кремлі за цей вплив борються ГРУ Генштабу ЗС РФ та ФСБ Росії. Кремлівський куратор окупованого Донбасу Владислав Сурков є представником групи ГРУ, яка й поставила керувати самопроголошеною «ДНР» недавно ліквідованого Олександра Захарченка. Так званий «глава ЛНР» Леонід Пасічник — ставленик групи ФСБ. Відтак боротьба ляльководів за влив на окупований Донбас у Кремлі триває. А поки це відбувається, маріонетки бунтують.

Читайте також: «Смішно слухати», — Стрєлков про «керівництво ДНР», яке ділило «владу» після смерті Захарченка

Раніше Стрєлков, як повідомляла ІА «7 Днів-Україна», так зване «керівництво ДНР», що відкрито в обхід Кремля намагалось поділити владу після ліквідації Захарченка, назвав «шахраями, які зарвались».

ф2ф1

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook