Окуповане місто Донбасу залишилось без світла — так зване «МГБ ДНР» заявило про «теракт»

ДНР-автомат  Без електропостачання сьогодні залишився окупований «ДНР» Шахтарськ і частина прилеглих до міста населених пунктів. Російські окупанти заявили про теракт, та не виключено, що в такий спосіб вони хочуть виправдати безгосподарність окупаційної влади «ДНР».

За повідомленням так званого «МГБ ДНР», сьогодні спрацювали вибухові пристрої на 4-х опорах високовольтної лінії електропередач, внаслідок чого частина окупованого «ДНР» Донбасу залишилась без світла. Окупаційна влада «ДНР» заявила, що то був теракт і терориста, який заклав бомби, мовляв, уже затримали.

Хто саме був цим підривником, бойовики не повідомляють.

Читайте також: «Надворі страшно», — наслідки стихії на окупованому Донбасі бойовики «ДНР» не можуть ліквідувати третю добу (Фото, Відео)

Не виключено, що ніякого затриманого підривника не існує взагалі, а «теракт» бойовики придумали чи влаштували самі, щоб виправдати безгосподарність окупаційної влади «ДНР», яка впродовж трьох діб не могла відновити електропостачання на окупованій «ДНР» території через грозу, що пройшла на Донбасі 9 серпня.

Читайте також: Через дії бойовиків «ДНР» над окупованим Донбасом нависла нова небезпека (Відео)

ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook