Окуповане місто Донбасу перетвориться на руїни через грандіозний вибух? (Відео)

ф1Із дна ріки Кальміус у центрі окупованого «ДНР» донецька виділяється газ, що легко займається. Окупанти Донбасу заявляють, що це сірководень, та місцеві мешканці підозрюють, що це може бути метан із шахт, які зруйнували бойовики.

Кадри газу, який підіймається з-під льоду замерзлої ріки і легко спалахує від сірника, в центрі окупованого «ДНР» опублікували в мережі місцеві мешканці.

Читайте також: Через дії окупантів Донбас за крок від катастрофи: токсичні ріки понесуть ядерні відходи (Відео)

У коментарях до відео мешканці окупованого Донбасу припустили, що це може бути метан, який потрапляє з-під землі в річку з закритих бойовиками шахт.

ф3

Окупаційна влада «ДНР» не стала заперечувати виділення газу з Кальміусу, та заявила, що газ небезпеки не несе.

Так званий «Держкомітет з екологічної політики і природних ресурсів при главі ДНР» на своєму сайті стверджує, що фахівці брали проби цього газу і з’ясували, що це — не метан, а сірководень, який виділяється при гнитті на дні ріки органічних решток тварин і рослин.

Читайте також: Або потоне, або провалиться — блогер змалював невтішну перспективу окупованого «ДНР» міста

ф4ф2

Наскільки це правда — невідомо: бойовики не ризикнули б сказати правду, якби це був метан, бо це означає визнати злочинну безграмотність окупаційної влади «ДНР» при закритті шахт і визнати можливість грандіозної техногенної та екологічної катастрофи і тим самим посіяти паніку серед мешканців Донецька та інших окупованих міст Донбасу.

Відтак запитання, чи може вибух внаслідок закриття окупантами шахт і підтоплення міст перетворити на руїни котресь із окупованих міст Донбасу, залишається поки без точної відповіді.

Читайте також: Бойовики скинули в центрі окупованого Донецька тонни невідомої речовини (Фото)

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook