Окупаційну владу «ДНР» впіймали на пропагандистській брехні про ціни (Відео)

Ціни на курятину в окупованому "ДНР" Донецьку на початку червня цього року

Ціни на курятину в окупованому «ДНР» Донецьку на початку червня цього року

Окупаційна влада «ДНР» продовжує знущатись над тамтешніми мешканцями: довівши їх знищенням економіки регіону до напівголодного існування, тепер бойовики взялись задурювати їм голову брехливою пропагандою про «покращення».

Прагнучи сподобатись мешканцям окупованих територій, влада самопроголошеної «ДНР» на початку листопада заявила, що ціни на курятину знизились. На підтвердження начебто цього факту  так зване «Міністерство інформації ДНР» оприлюднило сюжет.

Однак у мережі місцеві мешканці відразу ж зреагували, прямо звинувативши окупаційну владу «ДНР» у маніпуляціях перед так званими «виборами», які бойовики призначили за вказівкою Кремля на 11 листопада.

Читайте також: Ціни на м’ясо на окупованому Донбасі: у мережі висміюють дії бойовиків (Відео)

Про те, що це «наглядний приклад брехні пропагандистів тимчасової влади ДНР» написав у мережі навіть сепаратистський блогер Вадим Довгалюк-Касимов, зазначивши, що 10 серпня цього року кілограм курячої тушки коштував у магазинах міст самопроголошеної «ДНР» 111 рублів за кілограм, а після «зниження» цін 1 листопада цей же кілограм коштує вже 130 рублів.

ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook