Окупаційна влада «ДНР» заявила про намір підвищити виплати окремим категоріям працівників і пенсіонерів

Так званий глава самопроголошеної "ДНР" Денис Пушилін

Так званий глава самопроголошеної «ДНР» Денис Пушилін

За рахунок чого маріонетки Кремля збираються підвищувати зарплати і пенсії в умовах зруйнованої «рускім міром» економіки окупованого Донбасу, бойовики не інформують.

Про те, що запланували кілька етапів підвищення зарплати «бюджетникам» і соціальних виплат пенсіонерів, заявив сьогодні так званий глава самопроголошеної «ДНР» Денис Пушилін. Цю новину розтиражували сепаратистьські ЗМІ.

За твердженням Пушиліна, перше зростання виплат працівникам так званої «бюджетної» сфери терористичної «ДНР», а також силовикам і пенсіонерам має відбутись із 1 липня. Наступний етап — початок 2020-го року.

Ані причин таких підвищень, ані джерел їх фінансування так званий «глава ДНР» не озвучив. Очевидно, якісь нові подачки пообіцяв Кремль.

Читайте також: Стало відомо, скільки заробляють чиновники самопроголошеної «ДНР» (Документ)

Як не раз раніше писала ІА «7 Днів-Україна», російські окупанти, зруйнувавши економіку Донбасу, побавили тамтешніх мешканців джерел доходу.

Читайте також: Черги гігантські: працівники заводу на окупованому Донбасі штурмують банкомати (Фото)

Більшість шахт на окупованому Донбасі бойовики закрили, а на тих підприємствах, які ще працюють, постійно затримують виплату зарплати і боргують її по півроку.

Читайте також: Ціни на м’ясо на окупованому Донбасі знову зросли (Фото)

Тим часом ціни на все, в тому числі на їжу, на окупованому Донбасі постійно зростають.

Читайте також: Ціни на сезонні ягоди на окупованому Донбасі (Фото)

Щоб хоч якось вижити, пенсіонери з окупованого Донбасу постійно перетинають лінію розмежування на Донбасі з метою отримати на підконтрольній Україні території свою українську пенсію і придбати дешевші харчі, з якими потім повертаються додому на окупований Донбас.

ф1

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook