Окупаційна влада «ДНР» у паніці зробила сенсаційне зізнання (Фото, Відео)

ф5Окупаційна влада «ДНР» в особі так званого «глави ДНР» Дениса Пушиліна визнала, що не впоралась з елементарним прибиранням снігу з доріг та тижневому транспортному колапсі на окупованих територіях. Крім того, підлеглі Пушиліна зізнались, що винні в обвалах дахів та травмуванні від цього місцевих мешканців. Таке зізнання можна вважати сенсацією, оскільки до цього бойовики, які творять беззаконня на окупованому Донбасі і знущаються з тамтешніх мешканців, практично ніколи не визнавали своєї вини. Вочевидь, тепер бойовики через свою бездіяльність так налякались народного гніву, що в паніці зробили сенсаційне зізнання.

Те, що окупаційна влада «ДНР» винна в обвалі даху Красного рину в окупованій Макіївці 11 січня і травмуванні чотирьох людей, визнав того ж дня через сепаратистські ЗМІ так званий «мер» окупованого «ДНР» міста Валерій Ляховець.

Читайте також: Постраждалі в крові лежать на снігу: на окупованому Донбасі сьогодні сталась НП (Відео, Фото)

ф1ф2

Читайте також: Окупаційна влада «ДНР» назвала кількість постраждалих від сьогоднішньої надзвичайної події (Фото)

Він заявив після обвалу, що керівництво так званого «державного» підприємства, якому належить цей ринок, «вживає заходів щодо недопущення в майбутньому подібних випадків, тобто — очищення від снігу торгових павільйонів».

ф3ф4

Читайте також: На окупованому Донбасі повний транспортний колапс — бойовики безсилі перед снігопадом (Відео)

Ще далі пішов так званий «глава ДНР». Денис Пушилін визнав у коментарі сепаратистським ЗМІ, що окупаційна влада «ДНР» винна і у тижневому транспортному колапсі. Він зізнався, що зі своїми прямими обов’язками не впорався так званий Автодор і цілий ряд призначених Пушиліним керівників.

Читайте також: Через бездіяльність бойовиків на окупованому Донбасі нова подвійна комунальна криза (Фото)

«По главах міст і районів, а також «Автодору» є велика кількостей нарікань і проблем… Ряд міст і районів не впоралися з викликами, які піднесла погода. Тому після певного аналізу інформації, що надійшла, доцільно підійти до питання кадрових змін в ряді міст і районів», — заявив Пушилін про майбутні кадрові чистки в рядах окупаційної влади.

Читайте також: Кілька сіл окупованого Донбасу залишились без хліба і води через бездіяльність окупантів (Відео)

Це чи не вперше, коли окупанти Донбасу визнали свою вину. Раніше провину за все погане, що сталось на окупованому Донбасі, бойовики покладали на придуману ж ними міфічну «УроДРГ», чи «ворогів республіки» або ж просто замовчували інциденти.

Читайте також: На окупованому Донбасі четверту добу триває транспортний колапс — досі проїхати можна не всюди (Перелік)

Так, до цього окупаційна влада «ДНР» через відсутність постраждалих замовчала грандіозну аварію — обвал даху через неприбраний сніг на меткомбінаті окупованої Макіївки: там завалилось 3 тисячі квадратних метрів прокатного стану №390, коли в цеху працювали люди.

Читайте також: На окупованому Донбасі сталась грандіозна аварія, про яку бойовики заборонили говорити (Фото)

Обережно! У відео — риторика сепаратистів.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook