Окупанти застосували проти бійців ЗСУ на Донбасі хімічну зброю (Відео)

ф1Міна, яку неможливо загасити, горіла біля позицій українських військових під Новоселівкою на Донецькому фронті більше двох діб.

Такі міни начинені фосфором, що здатний пропалити людське тіло, не пошкодивши одягу: температура горіння білого фосфору близько тисячі градусів за Цельсієм. Фосфорні бомби вважають хімічною зброєю, оскільки вони виділяють газ, що при вдихання випалює легені. Радіус ураження — 150 метрів.

Такі міни заборонені до застосування у світі Женевською конвенцією. Та російські окупанти, порушучи міжнародне право, застосовують їх на Донбасі. Це, вочевидь, стане ще одним доказом злочинів РФ у міжнародному суді, який колись таки відбудеться.

Те, що це таки фосфорна бомба, засвідчують фахвці. Українські бійці знайшли на уламках міни сліди фосфору, що світяться вночі.

Прилетіла міна зі сторони позицій бойовиків «ДНР». Аби застосовати заборонену міжнародними угодами зброю, окупанти замаскували боєприпс, випустивши його під час обстрілу разом із 17-тьма звичайними мінами 120-го калібру.

Подробиці — у сюжеті Факти ICTV

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook