Окупанти в Криму отруїли людей, бо не врахували значення у виробництві кримського каналу (Фото)

1У Криму — в Армянську й Перекопську, які найближче розташовані від заводу «Кримський титан», отруєне не лише повітря, а значить і люди, а й грунт, на предметах побуту й будівлях – речовина, яку визначають як кислоту. Дітей терміново евакуювали з міст. На городах і в садах знищений урожай.

Такий результат господарювання теперішньої фейкової кримської влади. За інформацією НГ, тиждень тому гранично допустима концентрація речовин шкідливих для здоров’я, за офіційними даними так званої влади Криму, була перевищена в вісім разів.

 

Такий вигляд має тепер Північнокримський канал

Такий вигляд має тепер Північнокримський канал

Завод «Кримський титан» (на якому працює кожен п’ятий житель Армянська) з моменту свого запуску скидав відходи в кіслотонакопітель — водний резервуар площею 41 квадратний кілометр (для порівняння — площа Армянська майже в три рази менше). Для його безперебійного функціонування необхідний приплив прісної води, який забезпечував Північнокримський канал. Але в 2014 році Україна перекрила подачу на півострів дніпровської води. І заміни їй досі не знайшли. А обсяг накопичувача, на хвилиночку, 30 мільйонів кубічних метрів, без постійного підживлення він пересихає. І те, що зараз відбулося, було зумовлено безумовно. Хімвідходи вирвалися в атмосферу, їм просто більше нікуди було діватися. Нічого іншого статися не могло.

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook