Окупанти припинили провокації поблизу Жолобка на Луганщині: українські бійці розповіли, з чим пов’язують тишу (Відео)

5 канал (архівне фото)

5 канал (архівне фото)

Армійці кажуть, передбачити поведінку ворога неможливо. Той може відкрити вогонь будь-якої миті.

Неподалік окупованого Жолобка на Луганщині стабілізувалася ситуація. Супротивник припинив провокації.

Про це розповідає журналістка 5 каналу Вікторія Ковальова.

Зброя там мовчить від кінця минулого тижня. Проте вогонь зосередили на сусідніх позиціях армійців – у Попаснянському районі.

«Тишу, на рахунок цих останніх кількох днів, я пов’язую з тим, що поступила команда поки що не встрявати в бої. Можливо, це пов’язане з якимись діями на інших напрямках – це з Золотим, зі Станицею Луганською. Іншими ділянками», – міркує військовослужбовець Сергій.

До цього окупанти майже щодня гатили по українських захисниках із різних видів зброї. Сергій показує залишки боєприпасів, які поцілили поблизу позицій наприкінці минулого тижня.

«Це я тримаю хвостовик від 120-го міномета, який прилетів кілька днів тому. А це 2 хвостовики від 82-міліметрової міни. 122-й – заборонений Мінськими угодами», – демонструє боєць.

Армійці кажуть, передбачити поведінку ворога неможливо. Той може відкрити вогонь будь-якої миті.

«Дуже ввечері загострюється ситуація, приїжджають снайперські пари і працюють. На результат. Ведуть не контрснайперську боротьбу, а щоб знищувати. Тут ні з того, ні з сього може розпочатися обстріл. Що за цим провокує, що спонукає їх до таких дій, просто неможливо вирахувати», – пояснює Сергій.

За умов, коли рівень загрози зростає, вояки змушені давати відсіч.

«Ми запрошуємо, якщо вже так інтенсивно по нас працюють, то тоді ми виходимо на своє командування, і якщо вони нам дають добро, то швидко на місце ставимо і тоді тиша», – розповідає оборонець Михайло.

Подробиці — у репортажі журналістки 5 каналу Вікторії Ковальової:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook