Окружний адмінсуд Києва відклав розгляд позову про заборону КПУ

КПУ запретить да нетОкружний адміністративний суд Києва відклав розгляд позову Міністерства юстиції про заборону діяльності Комуністичної партії, повідомляє з посиланням на «Українські новини» 112.ua.

Як пояснила суддя Валерія Кузьменко, суд повернеться до розгляду справи про заборону КПУ після рішень інших судів про позови партії до Кабінету міністрів і президента.

«Суд першої інстанції прийняв рішення про відмову в задоволенні позову КПУ. По всіх цих справах вже є рішення… Суддя мотивував це тим, що дані рішення ще не вступили в силу. Коли вони вступлять — невідомо, оскільки невідомо, чи їх оскаржити представники КПУ», — сказала директор департаменту правового забезпечення та конституційної допомогою Державної реєстраційної служби Марина Курдюкова.

За її словами, КПУ оскаржила положення про Державну реєстраційну службу в частині, яка надає відомству повноваження звертатися до суду з позовом про заборону політичної партії.

Нагадаємо, сьогодні суд продовжив розгляд позову Мін’юсту про заборону діяльності КПУ. 8 липня Міністерство юстиції України подало позов в Окружний адміністративний суд Києва з проханням заборонити діяльність КПУ. Перше засідання суду відбулося 24 липня, в той же день у парламенті була розпущена фракція КПУ.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook